Felnőtt válogatottak bő kerete a 2024. évi egyéni Világbajnokságra
FÉRFIAK
Kiss Norbert - Zengő Alföld Szegedi TE
Zapletán Zsombor - Zengő Alföld Szegedi TE
Kozma Károly - Zengő Alföld Szegedi TE
Karsai László - Zengő Alföld Szegedi TE
Nemes Attila - Zalaegerszegi TK
Fehér Zoltán - Zalaegerszegi TK
Horváth Zoltán - Zalaegerszegi TK
Móricz Zoltán - Répcelaki SE
Németh Máté - Investment Közutasok Kaposvári TK
Rudolf Balázs - SKC Kleinwarasdorf
Sziklási Tibor Levente - Investment Közutasok Kaposvári TK
Szövetségi kapitány: Fehér László
NŐK
Méhész Anita - C.S.Electromures Romgaz
Sáfrány Anita - C.S.Electromures Romgaz
Hári Boglárka - Ferencvárosi TC
Tóth Katalin - Ipartechnika Győr SE
Bálintfy Cintia - Ipartechnika Győr SE
Tóth-Móricz Kata - Ipartechnika Győr SE
Nemes Irén - KK Mlaka Rijeka
Airizer Emese - ZTE-ZÁÉV TK
László Kata - ZTE-ZÁÉV TK
Csongrádi Gyöngyi - Rákoshegyi VSE
Németh Enikő - SKC Kleinwarasdorf
Hegedűs Tímea - Ferencvárosi TC
Szövetségi kapitány: Orosz István
Utánpótlás válogatottak bő kerete a 2024. évi Európa- és Világbajnokságra
U23 FÉRFIAK
Balázs Ádám - Sárvári Kinizsi SE
Banai István Bence - Sárvári Kinizsi SE
Borsos Bence - Szentgotthárdi VSE
Cserpnyák Martin - SK FWT-Comp. Neunkirchen
Juhász Bence - Investment Közutasok Kaposvári TK
Karba Bálint - Szentgotthárdi VSE
Karba Noel - Szentgotthárdi VSE
Simon Szabolcs - Répcelaki SE
Sziklási Tibor Levente - Investment Közutasok Kaposvári TK
Oswald Dániel - Szentgotthárdi VSE
Szövetségi kapitány: Tróbert József
U23 NŐK
László Kata - ZTE-ZÁÉV TK
Sabján Csenge - ZTE-ZÁÉV TK
Végh-Soltész Zsófia - ZTE-ZÁÉV TK
Jezsoviczki Anna - SKC Kleinwarasdorf
Hegedűs Tímea - Ferencvárosi TC
Istenes Hanna - Ipartechnika Győr SE
Rieger Dorka - Pápai Vasas TK
Kis Horváth Luca - Rákoshegyi VSE
Kovács Natália - Rákoshegyi VSE
Lakatos Dominika - Rákoshegyi VSE
Pásztor Enikő - Rákoshegyi VSE
Szövetségi kapitány: Harcos Ágnes
U18 FIÚK
Tóth Levente - Balogunyom TK
Hegedüs Dominik - Pápai Vasas TK
Kerner Máté Dominik - Herend VTK
Sziklási Szabolcs Tibor - Köfém SC
Reibling Olivér - Szentgotthárdi VSE
Pis Zsombor - Oroszlányi SZE
Várvölgyi Milán - Ferencvárosi TC
Ivanyik Dávid - Szegedi TE
Szövetségi kapitány: Tróbert József
Szövetségi edző: Farkas Imre
U18 LEÁNY
Bodó Bettina - Ferencvárosi TC
Fábián Adelin - Ferencvárosi TC
Fister Dorina - Ferencvárosi TC
Salakta Dominika - Ipartechnika Győr SE
Szabó Boglárka - Ipartechnika Győr SE
Müller Barbara - Pápai Vasas TK
Szövetségi kapitány: Harcos Ágnes